Biz Sizi Arayalım?

Uluslararası
Hastalarımız
İçin...

Kimler Karın Germe Yaptırabilir ?

Spor yapmış,verebileceği kiloyu vermiş ve buna rağmen yağ düzensizliğini kontrol altına alamamış kişiler en uygun adaylardır. Vücudundaki yağ kütlesi çok fazla olan hastalarda bu yöntem çok başarılı olmamaktadır. Bu kişilere öncelikle diyet ve spor yaparak zayıflamaları  ondan sonrasında cerrahi seçeneklere başvurmaları önerilmektedir.

Karın germe ameliyatı ile göbek deliğinin aşağı kısmında kalan karın bölgesindeki çatlama , gevşeme, sarkma gibi deformasyonlar ; göbek deliğinin üzerinde kalan ...

Karın Estetiğinde Neler Yapılır ?

1- Doktorunuzla bir ön görüşme yapacaksınız. Karın bölgenizdeki fazlalıklar belirlenecek, Doktorunuz size karın kaslarınızın, yağ fazlalığınızın ve sarkmış cildinizin nasıl düzeltileceğini anlatacak.

2- Ve ameliyat gününüz belirlenecektir. Ameliyattan önce 1 hafta boyunca aspirin içmemeniz özellikle hatırlatılacaktır.  Sigara içmeyi  bırakınız.

3-Ameliyat olacağınız günün sabahı aç karnına hastaneye geleceğiniz size bildirilecek. Gerekli kan tahlilleriniz yapılacak ve anestezi ...

Lazer Liposuction Nedir ?

Lazer Liposuction

Lazer liposuction klasik liposuction’dan farklı olarak yağları önce lazerle eriten, sonra da  eğer kişide gevşek cilt varsa  sıkılaşma sağlayan bir liposuction yöntemidir. Özellikle diyet ve sporla düzelmeyen lokalize yağ fazlalıklarını düzeltmede kullanılan bir liposuction tekniğidir. Lazerle slim lipo uygulamasının yağ eritme haricinde cildi toplayan özelliği de bulunmaktadır, bu sayede cildin gevşek olduğu kişilerde ciltte belirli bir toparlanma sağlamaktadır.
 
 
Lazer Lipoliz N...